پایان کار مازنی ها با تنها برنز عاشورزاده در بازیهای آسیایی جاکارتا

‍ .به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان مازندران، هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2018 در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از صبح روز گذشته (یکشنبه - 28 مردادماه) در سالن مرکزی همایش جاکارتا آغاز و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.

امروز و در روز دوم رقابت‌های کیوروگی، مبارزات اوزان 57- و 67+ کیلوگرم گروه زنان و 80+ کیلوگرم مردان پیگیری شد که پریسا جوادی، زهرا پوراسماعیل ۲ هوگوپوش پایانی مازندران همراه با  سعید رجبی تکواندوکار کشورمان به شیاپ جانگ رفتند.

برخلاف تصور و براساس انگیزه مازنی ها فکر میکردیم مدالهای بیشتری را کسب میکنیم و تکواندوکاران پرمدال به ایران بازخواهند گشت، اما پریسا جوادی هوگوپوش قائمشهری وزن 57- کیلوگرم کشورمان در اولین مبارزه مقابل «مارژان تولپبرگنوا» از قزاقستان بازی را واگذار کرد.
در وزن 67+ کیلوگرم نماینده بابلی ها زهرا پوراسماعیل هم به مصاف  «اسوتلوا اوسیپوا» ازبکستان رفت و بی نتیجه ماند.
الهه شیدایی نماینده  روز نخست مازندران، که پیروزی مقابل فیلیپین را به همراه داشت در گام دوم و در یک قدمی کسب سکو مقابل قزاق بازی را واگذار کرد.

دختران تکواندوکار مازندران که سالهای نخست مبارزات در رده سنی جوانان و بزرگسالان را تجربه میکنند، دست خالی از میدان اسیایی بازمیگردند اما همراه با توشه ای تجربه ناکامی ها که میتواند انگیزه ای رو به جلو باشد که بگوییم پایان هر شکستی، پیروزیست

اما تنها نماینده در گروه مردان و تنها مدال آور مازندران، فرزان عاشورزاده که باز هم مبارز ثانیه ها بود و در نهایت رسیدن به مدال برنز و ایستادن با بغض بر سکوی سوم آسیایی... عاشورزاده که قبل از رفتن به چیزی جز طلا نمی اندیشید همچنان هم به برنز قانع نیست
اما مردم مازندران دلاوریها و قهرمانیهای این مبارز عباس آبادی را فراموش نمیکند و منتظر به اوج رسیدن تعدد مدال آوریهای دختران و پسران خطه سبزش می ماند.