برنامه بازی های اشکوریان و کیادلیری در رقابتهای قهرمانی نوجوانان جهان تونس 2018

‍ به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان مازندران، دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2018 با حضور 950 هوگوپوش از 118 کشور از روز دوشنبه – 20 فروردین‌ماه در سالن "ساله کوارت" الحمامات آغاز و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.
مازندران با 3 هوگوپوش و یک مربی در کنار کادر فنی در این پیکارها حضور پیدا کرد و رستم نژاد به عنوان اولین نماینده مازنی ها در روز نخست به شیاپ جانگ رفت و از کسب مدال بازماند و برای فردا (پنجشنبه – 23 فروردین‌ماه) و در روز چهارم پیکارهای 59- و 63- کیلوگرم دختران و 68- و 73- کیلوگرم پسران انجام خواهد شد که مهسا کیا دلیری (59- کیلوگرم) و علی اشکوریان (73- کیلوگرم) باید با رقبایشان به مبارزه بپردازند.

مهسا کیادلیری. هوگوپوش چالوسی و نماینده وزن 59- کیلوگرم کشورمان ابتدا رو در روی «ناتالیا بوندار» از اوکرانی قرار می‌گیرد و پس از آن به مصاف «پریانکا پاتل» از هند می‌رود. (در این وزن 40 تکواندوکار حضور دارد.)

در وزن 73- کیلوگرم نیز علی اشکوریان تکواندوکار خرم آبادی ابتدا با «میخاییل سوکولف» از روسیه مبارزه می کند و پس از آن به رو در روی «ساموئله بالیوا» ایتالیا قرار می‌گیرد. (در این وزن 46تکواندوکار حضور دارد.)

گفتنی است؛ هدایت تیم پسران برعهده وحيد عبدالهي به عنوان سرمربي، رشید فتاحی و وحید ناصری به عنوان مربی است. همچنین هدایت تیم دختران را فاطمه صفرپور به عنوان سرمربی، نیلوفر صفریان، سیده زهرا حسینی، زهرا باباخانلو به عنوان مربی است