مازندران با ۲ نماینده در دومین روز بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا// جوادی و پوراسماعیل آخرین نمایندگان مازندران

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان مازندران، هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2018 در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از صبح روز گذشته (یکشنبه - 28 مردادماه) در سالن مرکزی همایش جاکارتا آغاز و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.

فردا و در روز دوم رقابت‌های کیوروگی، مبارزات اوزان 57- و 67+ کیلوگرم گروه زنان و 80+ کیلوگرم مردان پیگیری می‌شود که پریسا جوادی، زهرا پوراسماعیل و سعید رجبی تکواندوکاران کشورمان هستند.

در گروه زنان، پریسا جوادی هوگوپوش قائمشهری وزن 57- کیلوگرم کشورمان در اولین مبارزه باید به مصاف «مارژان تولپبرگنوا» از قزاقستان برود و در ادامه و در صورت برتری رو در روی «زونگشی لو» از چین نایب قهرمان آسیا 2018 قرار می گیرد.

در وزن 67+ کیلوگرم نماینده بابلی ها زهرا پوراسماعیل ابتدا باید «اسوتلوا اوسیپوا» ازبکستانی را از پیش رو بردارد و پس از آن با برنده دیدار سریلانکا و کامبوج پیکار کند.

مازندران که با ۴ هوگوپوش در این رقابتها حاضر شد، تنها مدال برنز فرزان عاشورزاده را در روز نخست مبارزات کیوروگی بدست آورد تا جمع مدال مازنیها در بازیهای آسیایی به عدد ۳ برسد. الهه شیدایی در یک قدمی کسب سکو از دور رقابتها کنار رفت.

گفتنی است؛ هدایت تیم مردان برعهده «فریبرز عسکری» به عنوان سرمربی و «علی محمد بسحاق» به عنوان مربی می‌باشد. در بخش زنان نیز «مهرو کمرانی» سرمربیگری و «ریحانه فولادی» مربیگری تیم را برعهده دارند.