کیادلیری در یک قدمی کسب مدال از دور رقابتها کنار رفت اشکوریان مدال برنزش قطعی شد

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان مازندران، دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2018 با حضور 950 هوگوپوش از 118 کشور از روز دوشنبه – 20 فروردین‌ماه در سالن "ساله کوارت" الحمامات آغاز و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.

مهسا کیادلیری. هوگوپوش چالوسی و نماینده وزن 59- کیلوگرم کشورمان ابتدا رو در روی «ناتالیا بوندار» قرار گرفت بعد از روی برداشتن حریف اوکرانی با نتیجه 21 بر یک مقابل النا تورس تنا از اسپانیا قرار گرفت با نتیجه 9 بر 8 پیروز شد در دیدار سوم با نماینده ای از مقدونیه بازی را با نتیجه یک بر 15 واگذار کرد در یک قدمی سکو، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 73- کیلوگرم نیز علی اشکوریان تکواندوکار خرم آبادی ابتدا با «میخاییل سوکولف» از روسیه مبارزه کرد 22 بر 8 پیروز شد و پس از آن به رو در روی «ساموئله بالیوا» ایتالیا قرار گرفت 10 بر 8 این نماینده را از پیش رو برداشت.
در گام سوم  فاهد اسبیهی از اردن را 19 بر 12 شکست داد و مدال برنز علی قطعی کرد

گفتنی است؛ هدایت تیم پسران برعهده وحيد عبدالهي به عنوان سرمربي، رشید فتاحی و وحید ناصری به عنوان مربی است. همچنین هدایت تیم دختران را فاطمه صفرپور به عنوان سرمربی، نیلوفر صفریان، سیده زهرا حسینی، زهرا باباخانلو به عنوان مربی است