نایب قهرمانی کیادلیری تنها ملی پوش مازنی در تورنمنت بین المللی ترکیه

‍ به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان مازندران، پنجمین دوره تورنمنت بین‌المللی ترکیه از روز یکشنبه (22 بهمن‌ماه)با حضور 2400 شرکت کننده در دو بخش کیوروگی و پومسه و در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان به مدت 4 روز پیگیری می‌شود که از این تعداد 701 نفر (385 پسر - 316 دختر) در رده سنی نوجوانان حضور دارند.

تیم‌های ملی تکواندو نوجوانان دختر و پسر پیش از مسابقات کسب سهمیه المپیک و قهرمانی نوجوانان جهان 2018، در تورنمنت بین‌المللی ترکیه (G1) شرکت کردند.

امروز و در روز پایانی رقابت های نوجوانان، کوثر اساسه و مبینا شاکری (وزن 55- کیلوگرم)، کیمیا همتی و مهسا کیادلیری (وزن 59- کیلوگرم)، یلدا ولی‌نژاد (وزن 63- کیلوگرم)، آناهیتا توکلی (وزن 68- کیلوگرم) و یلدا رنجبر (وزن 68+ کیلوگرم) به عنوان آخرین نمایندگان ایران بر روی شیاپ‌چانگ رفتند، مهسا کیادلیری تنها ملی پوش مازندرانی در جمع تیم ملی نوجوانان دختر در وزن 59- کیلوگرم حاضر شد و در نهایت توانست به مدال ارزشمند نقره دست یابد، تا جمع مدال های دختران به 11 برسد.

فاطمه صفرپور به عنوان سرمربی، نیلوفر صفریان، سیده زهرا حسینی، زهرا باباخانلو به عنوان مربی و لیلا سلیمی به عنوان مربی بدنساز هدایت این تیم را برعهده دارند.

تیم‌ملی نوجوانان پسر کشورمان نیز در این رقابت ها موفق به کسب 8 مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز شدند.

وحيد عبدالهي به عنوان سرمربي، رشید فتاحی از مازندران به عنوان مربی و وحید ناصری به عنوان مربی بدنساز کادر فنی این تیم را تشکیل داده‌اند. محمدرضا زوار نیز مدیرفنی تیم می‌باشد.